Naše služby

NABÍZÍME KOMPLETNÍ SERVIS V OBLASTI ELEKTRO - slaboproud, silnoproud, veřejné osvětlení, osvětlení sportovních hřišť a revize elektrických spotřebičů, nářadí, strojů a zařízení.

Dle platné legislativy je nutné, aby byl každý elektrický spotřebič, nářadí, instalace, hromosvod či pracovní stroj zkontrolován revizním technikem. Pro zjištění nezávadnosti a schválení bezpečného užití je nutná revize / kontrola. Certifikovaný revizní technik dokáže odhalit potenciální nebezpečí a následně poukázat na rizika spojená s nevhodným užitím. Závěrem kontroly je vyhotovení tzv. revizní zprávy, dané normami ČSN, která potvrdí bezpečné užití.

   

Naše revizní nabídka:

  • revize elektro spotřebičů a elektro nářadí,
  • revize pracovních strojů,
  • revize elektro instalace,
  • revize hromosvodu.

Pro Vaše pohodlí, úsporu nákladů a snadnou orientaci v elektro problematice Vám nabízíme kompletní revizní balíček, který Vám zajistí veškeré služby spojené s bezpečným užitím výrobku, tj. kompletní vyhotovení revizí a jejich opakovanou kontrolu.

Jsme držitelem Osvědčení k provádění revizí vyhrazených elektrických zařízení a Oprávnění k montáži, opravám, revizím, zkouškám elektrických zařízení v rozsahu E2/A; vyhrazená el. zařízení s napětím do 1000V včetně hromosvodů v objektech třídy A udělené Technickou inspekcí České republiky.

V oblasti revizí jsou našimi nejvýznamnějšími spokojenými zákazníky společnosti Oracle Czech s.r.o., Metrostav a.s., stavební firma Jež spol. s.r.o., stavební firma Spektra s.r.o, Best Western Hotel Grand Beroun a další.

Připojte se i Vy k našim spokojeným zákazníkům.

Těšíme se na spolupráci.

 

Vaši konkrétní cenovou nabídku vypracujeme do 24 hod.
a obratem Vám jim zašleme.

apartment Rada Elektro
IČ: 02551233
DIČ: CZ9305220683

place1. máje 312
Loděnice
267 12
Česká republika
phone_android +420 777 774 814
local_post_office elektro.rada@gmail.com

 radaelektro

Kontaktujte nás

Pokud máte nějaké dotazy, připomínky nebo nápady, neváhejte nás kontaktovat.

Poskytujeme svoje služby v PRAZE, STŘEDOČESKÉM KRAJI, BEROUNĚ a jeho okolí.